Ausztriai munkák - Prüfer/in (Sortierung/Verpackung von Waren) oder Hilfsarbeiter/in

Prüfer/in (Sortierung/Verpackung von Waren) oder Hilfsarbeiter/in

2024.01.30
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

A cég leírása
A Stoelzle Glass Group a kiváló minőségű csomagolóüveg vezető gyártója a gyógyszer-, szeszesital-, illatszer- és kozmetikai, élelmiszer- és italágazatban. Családi vállalkozásként hat európai és egy amerikai gyártóhellyel, három dekorációs létesítményekkel és összesen mintegy 3100 alkalmazottal, a Stoelzle több mint 200 éves tapasztalattal rendelkezik az üveggyártás terén.

Jelenleg a köflachi gyárunk megerősítését keressük:

Szakma Ellenőr (áruválogatás/csomagolás) vagy szakképzetlen munkás

Munkaköri leírás

Fő feladatai közé tartozik:

>> A tételek ellenőrzése és válogatás a fejválogató utasításai szerint
>> A cikkek csomagolása a csomagolási utasítások szerint
>> A csomagolórendszerek működtetése
>> Forgalmi torlódások megszüntetése a válogatórendszereknél és a rendszerek tisztítása
>> Szervizjegyzetek és raklapcímkék kitöltése
>> Tisztaságért és rendért való felelősség/gondoskodás a vonalon

A követelmények a következők:
>> Műszaki ismeretek és érdeklődés a műszaki folyamatok iránt
>> Megbízhatóság és pontosság
>> Rugalmas használhatóság
>> Hajlandóság műszakos munkára
>> Felelősségérzet
>> Kollégiumi magatartás
>> Tiszta és rendezett megjelenés

Érdekes pozíciót kínálunk megfelelő képzettséggel és nagyon jó fizetéssel. A 3 hónapos próbaidő letelte után a kollektív szerződés szerinti minimálbér jelenleg bruttó 2057,16 euró/hó pótlék nélkül.

STOELZLE OBERGLASS GMBH
AZ ÖN PRESTIGE GLASS PARTNERE
Fabrikstrasse 11
8580 Köflach

Általános információk
Cégadatok az egyenlő bánásmódról szóló törvény szerint
Az ellenőri (áruválogató/csomagoló) vagy szakképzetlen munkás munkakörben a minimálbér havi bruttó 2057,16 euró teljes munkaidős foglalkoztatás alapján. Túlfizetési hajlandóság.

A jelentkezéshez meg kell felelnie az osztrák állam követelményeinek, hogy rendszeres foglalkoztatást tudjunk biztosítani.

Jelenlegi német nyelvű önéletrajzát az alábbi weboldalon található elérhetõségek egyikére küldheti el: https://jobs.ams.at/public/emps/jobs/BTR44157_16052096

Várjuk jelentkezését!

Címkék