Ausztriai munkák - Regalbetreuer_in Molkereiprodukte

Regalbetreuer_in Molkereiprodukte

2024.02.13
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

Munkavégzés helye: Wiener Straße 110, 7100, Neusiedl am See
Munkaidő: teljes munkaidő
Munkakezdés: azonnal

A cég leírása
A METRO Austria részeként az AGM továbbra is felelős az élelmiszer-, élelmiszer- és non-food-nagykereskedelmi szektorért. Több mint 50 éve együtt állunk a megbízhatóságért és a helyi éttermek igényeinek megfelelő begyűjtési, szállítási és kiszolgálási tapasztalatért.

Keresünk

Szakma
Tejtermékek polcfeltöltõje

Munkaköri leírás

Neusiedl am See-i telephelyünkre heti 38,5 órában.

Azok a készségek, amelyeket jutalmazunk
* Első szakmai tapasztalat a (nagy)kereskedelemben, a vendéglátásban vagy a szállodaiparban
* A frissesség, a higiénia és a költséghatékonyság megértése az élelmiszer-kereskedelemben
* Jó kommunikációs készség
* Megbízhatóság és pontosság
* Csapatmunkára való képesség és magas szintű elkötelezettség
* Hajlandóság hűtött helyiségekben dolgozni

Leküzdött kihívások
* A termékek utánfényezése a FIFO eljárással, valamint a folyamatos minőségellenőrzések
* A minőség és a frissesség érzése az élelmiszerek kezelésekor
* Korrekt árcímkézés és polc árjelzés a specifikációk szerint
* Az osztály értékesítést elősegítő megjelenésének megvalósítása

Inspiráló ajánlatok
* Hosszú távú, változatos munka megbízható munkáltatóval, kollegiális csapatban
* Családbarát vállalati kultúra rendszeres munkaidővel
* Egyéni edzés az optimális kezdéshez
* Dolgozói kedvezmény minden üzletünkben történő vásárlásra
* Számos képzési és fejlesztési lehetőség a csoporton belül

Általános információk
Cégadatok az egyenlő bánásmódról szóló törvény szerint
A tejtermékpolc-felügyelői munkakör minimálbére havi bruttó 2034,00 euró teljes munkaidős foglalkoztatás alapján. Túlfizetési hajlandóság.

A jelentkezéshez meg kell felelnie az osztrák állam követelményeinek, hogy rendszeres foglalkoztatást tudjunk biztosítani.

Jelenlegi német nyelvű önéletrajzát az alábbi weboldalon található elérhetõségek egyikére küldheti el: https://jobs.ams.at/public/emps/jobs/BTR119458_15968466

Várjuk jelentkezését!

Címkék