Ausztriai munkák - Wäschereihilfe (m./w.)

Wäschereihilfe (m./w.)

2024.02.23
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

A cég leírása
„Show me the place in the sun” – énekli Udo Jürgens jól ismert dalában. Valószínűleg a Seefels-kastély téréről énekelt, ahol gyakran vendégeskedett, és ahol az egyik fényűző toronylakosztály az ő nevét viseli. A Seefels valószínűleg a legszebb helyen és a leglenyűgözőbb történelmi építészettel rendelkezik a Wörthi-tó mellett. Az Alpok-Adria háromszögben található, éghajlata mediterrán, az életmód déli, a kirándulási és sportolási lehetőségek pedig szó szerint korlátlanok. A munka és a szabadság itt összeolvad, és munkába áll.

Szakma
Mosodai asszisztens (férfi/nő)

Munkaköri leírás

Teljes munkaidős állás 2024. március 25-től
heti 48 óra ************************************************

Az Ön felelősségi körébe tartozik többek között:
+ A szálloda saját szennyesének kimosása
+ Mosó- és szárítógépek működtetése

Ezt szeretnénk tőled:
+ a legjobb minőségű ruhanemű tökéletes és gondos kezelése
+ fizikai ellenálló képesség
+ szakmai tapasztalat az előkelő szállodaiparban (5 csillagos)

Munkaidő:
Heti 6 nap – heti 48 óra – hétvégéket is beleértve
7:00-18:00 vagy 9:00-20:00 váltakozó műszakban

CHILLAXEN
A hűsölés és kikapcsolódás jó érzéséhez nincs szükség társalgóra, bárra vagy helyváltoztatásra. Mert a vadonatúj MAQ-ban az átgondolt elrendezésű, minőségi berendezésű, hétköznapi garzonlakások mindkettőt és még többet kínálnak:

+ Privát stúdiólakás kb. 26 m²-es franciaággyal, zuhanyzóval/WC-vel és erkéllyel
+ Nagy nappali minőségi bútorokkal, hangulatos ülősarok Smart TV-vel és WiFi-vel
+ Konyha többfunkciós mikrohullámú sütővel, tűzhellyel és hűtőszekrénnyel
+ Ágynemű és törölköző
+ Mosógép és szárító a mosókonyhában
+ Edzőterem és szauna
+ Bisztró közös konyhával
+ "Piccolo Paradiso" - az alkalmazott saját strandja a Wörthi-tónál
+ Vízisport kedvezmények
+ Parkolóhely

BIZTONSÁG
Bizonytalan időkben a biztonság még fontosabb. Ígéreteinket betartjuk, értékeinket éljük, mindenki jövőjére gondolunk és még sok mindenre:

+ Szabályozott munkaidő
+ 13. és 14. fizetés
+ KV szerinti díjazás képzettségtől függően túlfizetési hajlandósággal
+ Tanfolyamok, workshopok és támogatás a továbbképzéshez
+ Ingyenes étkezés a hét 7 napján

A díjazás a karintiai szálloda- és vendéglátóipar érvényes kollektív szerződésén alapul.
A minimális bruttó alapbér túlfizetésére való hajlandósága az Ön képesítésétől és tapasztalatától függ minden betöltetlen állás esetén.

Munkavégzés helye: 9212 Pörtschach, Techelsberg am Wörthersee

Felkeltettük érdeklődését, és képesítése megfelel-e követelményprofilunknak?

Általános információk
Cégadatok az egyenlő bánásmódról szóló törvény szerint
A mosodai asszisztens (férfi/nő) munkakörben a minimálbér havi bruttó 2652,14 euró teljes munkaidős foglalkoztatás alapján.

A jelentkezéshez meg kell felelnie az osztrák állam követelményeinek, hogy rendszeres foglalkoztatást tudjunk biztosítani.

Jelenlegi német nyelvű önéletrajzát az alábbi weboldalon található elérhetõségek egyikére küldheti el: https://jobs.ams.at/public/emps/jobs/BTR3704071_15995749

Várjuk jelentkezését!

Címkék